Aktualności

Nagroda Perły Dermatologii

Nagroda lekarzy dermatologów dla DR.CYJ HAIR FILLER!

DR.CYJ po raz kolejny nagrodzony “Perłą Dermatologii Estetycznej”!

DR.CYJ Hair Filler otrzymał 3-krotnie prestiżowe wyróżnienie – “PERŁĘ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ” – w 2017 roku, w 2019 roku oraz w 2020 r.! Nagrodę co roku przyznaje Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), doceniając najlepsze preparaty i zabiegi medycyny estetycznej w różnych kategoriach.

DR.CYJ HAIR FILLER został już po raz trzeci zwycięzcą konkursu i od kilku lat niekwestionowanym liderem w kategorii ZDROWE WŁOSY.

Lekarze dermatolodzy doceniają DR.CYJ HAIR FILLER przede wszystkim za innowacyjne rozwiązania powolnego uwalniania preparatu oraz jego unikatową formułę, złożoną z 7 peptydów i kwasu hialuronowego.

Konkurs na najlepsze produkty stosowane w dermatologii estetycznej i medycynie estetycznej organizowany jest już od 2004 roku, a swoje głosy oddają lekarze z całej Polski. Największa liczba głosów oddana na produkt w danej kategorii decyduje o jego zwycięstwie.

Wręczenie statuetek odbywa się co roku w trakcie uroczystej gali towarzyszącej Międzynarodowemu Kongresowi Dermatologii Estetycznej i Medycyny Antiaging w Warszawie.

DrCyj Perła Dermatologii