Poradnik

Gęste włosy od zaraz

Jak sprawić, by włosy były gęste, zdrowe i błyszczące? Metod zagęszczania i rewitalizacji włosów jest wiele, jednak najczęściej nie przynoszą spodziewanej poprawy. Długotrwałe efekty przyniesie profesjonalna terapia DR.CYJ. Preparat gwarantuje, że już po pierwszym zabiegu kondycja włosów zdecydowanie się poprawia, stają się one wyraźnie gęstsze i grubsze.

Dlaczego włosy są rzadkie?

Włosy mogą być słabe i rzadkie z bardzo wielu powodów. Najczęściej są to różne choroby lub dolegliwości zdrowotne, na przykład zaburzenia hormonalne lub kłopoty z tarczycą, zażywane leki. Długotrwały stres, nieodpowiednia dieta, brak witamin i składników mineralnych czy niedobór żelaza także mogą się przyczynić do przerzedzenia włosów. Bywa, że winowajcą jest niewłaściwa pielęgnacja, czyli stosowanie zbyt agresywnych środków do stylizacji – żeli, lakierów, pomad.

Słaba strona włosów

Wypadanie włosów dotyczy tak samo kobiet, jak i mężczyzn. Przeciętnie tracimy kilkadziesiąt włosów dziennie, ale nawet utrata 100 mieści się w granicach normy. Włosy naturalnie obumierają i w ich miejsce wyrastają nowe. Włosy też się starzeją, stają się coraz cieńsze i słabsze, bardziej łamliwe. Warto sprawdzić, czy ilość włosów na szczotce czy w wannie po myciu głowy wzrasta. Może to być tylko chwilowe osłabienie organizmu, na przykład po przebytej chorobie lub zmianie pory roku. Gdy problem nie mija, a wręcz narasta, trzeba jak najszybciej mu zaradzić.

Znajdź gabinet

Wyjątkowa kombinacja składników

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler została opracowana z myślą o osobach, które chcą w sposób naturalny zagęścić włosy. Połączenie peptydów z kwasem hialuronowym powstrzymuje wypadanie włosów, skutecznie walczy z łysieniem, przyspiesza odrost włosów. Dzięki pobudzonemu krążeniu i lepszemu ukrwieniu skóry głowy po zabiegu włosy są grubsze, gęstsze. Preparat rewitalizuje mieszki włosowe, dodatkowo pielęgnuje skórę głowy. Jest polecany dla wzmocnienia włosów przed i po przeszczepie.

Technologia na miarę XXI wieku

Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler polega także na nowoczesnej opatentowanej technologii Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”. Jest to przełom w sposobie dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach. Peptydowa terapia włosów wymaga jedynie od 2 do 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. Terapię należy powtórzyć po roku.