Poradnik

Skuteczna terapia peptydowa

Któż nie marzy, by mieć przez całe życie piękne, zdrowe i bujne włosy? Teraz te marzenia mogą się spełnić! Peptydowa terapia DR.CYJ Hair Filler stymuluje wzrost włosów, rewitalizuje je, zagęszcza i sprawia, że stają się zadbane i pełne blasku.

Peptydy to związki obecne w naszym organizmie, odpowiedzialne za procesy życiowe, które w nim zachodzą. Wraz z wiekiem ich ilość maleje lub ich prawidłowa synteza zostaje uszkodzona. Tym samym kontrolowane przez nie procesy naprawcze i metaboliczne stopniowo słabną, ulegają zaburzeniom.

Małe, ale bardzo potrzebne

Naukowcy od dawna przyglądali się tym małym cząsteczkom, które w ludzkim organizmie odgrywają tak pożyteczną rolę, szukali ich syntetycznych odpowiedników. Udało im się opracować peptydy, których działanie polega na pobudzaniu naturalnych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych organizmu człowieka – są bezpieczne, nie wykazują zdolności alergizujących, w pewien sposób leczą powstałe np. w skórze uszkodzenia. Aktywne w niewielkich stężeniach, stymulują syntezę nowych komórek skóry, wpływają na poprawę mikrokrążenia i poprawiają procesy metaboliczne w skórze właściwej. Niewielki rozmiar ułatwia im pokonywanie barier skórnych.

Znajdź gabinet

Minimalna dawka, maksymalne efekty

Peptydowa terapia DR.CYJ Hair Filler to przełom, jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Unikalna formuła 7 peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy oraz odżywia mieszki włosowe. Od razu po pierwszym zabiegu wypadanie włosów zostaje zahamowane, a kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać po 2 miesiącach. Peptydowa terapia włosów wymaga jedynie od 2 do 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. Terapię należy powtórzyć po roku, by utrzymać rezultat.

Prosto i szybko

Peptydowa terapia DR.CYJ Hair Filler to zabieg, który polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg trwa około 30 minut i jest praktycznie bezbolesny, ponieważ, w przeciwieństwie do mezoterapii, wymaga mniej wkłuć. Podawana ilość preparatu jest niewielka, dzięki czemu nie jest tak odczuwalne przez pacjenta. Zabieg nie daje żadnych skutków ubocznych. Jedynie bezpośrednio po nim mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też można odczuwać lekki świąd skóry głowy, który ustępuje w ciągu następnych 24 godzin.

Dla pań i panów

Peptydowa terapia DR.CYJ Hair Filler przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dla tych wszystkich, którzy cierpią z powodu łysienia androgenowego, którym włosy wypadają z powodu stresu, złej diety, częstego farbowania lub też niewłaściwej pielęgnacji. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Ten innowacyjny zabieg:

  • powstrzymuje wypadanie włosów,
  • jest skuteczny w walce z alopecją,
  • przyspiesza odrost włosów,
  • pogrubia i zagęszcza włosy,
  • pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy,
  • rewitalizuje mieszki włosowe,
  • pielęgnuje skórę głowy,
  • wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.